Stowarzyszenie "Kolej體ka"

Nasz膮 witryn臋 przegl膮da teraz 6 go艣ci

B艂膮d

Erasmus+營 grupa sta縴st體 ZSTK rozpoczyna praktyki w Niemczech

Grupa uczni體 Zespo硊 Szk蟪 Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie wyjecha砤 na praktyki zagraniczne do Niemiec. Praktyki b阣 si odbywa w ramach projektu ?Sta na start ? sta縠 zagraniczne pomostem do udanej kariery zawodowej?. 10- osobowa grupa sta縴st體 z klasy 3mt w ci眊u 2-tygodniowego pobytu w Niemczech b阣zie zapoznawa si z praktyczn stron zawodu mechatronika w przedsi阞iorstwie Nussbaum Parking GmbH w Lipsku ? wiod眂ym producencie nowoczesnych zautomatyzowanych rozwi眤a parkingowych. Praktyki odbywaj si we wsp蟪pracy z partnerem projektu, przedsi阞iorstwem Vitalis Betreuungsgesellschaftf黵 Modellprojekte mbH z Gut Wehlitz, Schkeuditz, kt髍e zadba o to, aby sta by wzbogacaj眂y pod wzgl阣em merytorycznym, ale te zapewni naszym praktykantom chwil odpoczynku przygotowuj眂 ciekawy program kulturowy.

Praktykantom 縴czymy powodzenia!

God硂 i patron szko硑