Stowarzyszenie "Kolej體ka"

Wpisany przez madmax68
czwartek, 04 maja 2017 06:49

Po縠gnali秏y tegorocznych absolwent體!

"痽cie sk砤da si z powita i po縠gna?. Tak brzmia硂 motto z przem體ienia pani dyrektor, Iwonny Szo硁o, kt髍ym po縠gnali秏y tegorocznych absolwent體 rocznika 2017.

28 kwietnia czwartoklasi禼i po raz ostatni jako uczniowie ZSTK spotkali si ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i kolegami ze szko硑.

Jak zawsze by硂 bardzo uroczy禼ie. Po wprowadzeniu sztandaru oraz od秔iewaniu hymnu narodowego g硂s zabra砤 pani dyrektor Iwona Szo硁o, kt髍a w pi阫nej przemowie podsumowa砤 minione cztery lata szkolne, podkre秎aj眂, i szko砤 秗ednia to wa縩y wst阷 do budowania doros砮j przysz硂禼i. 痽czy砤 opuszczaj眂ym mury szko硑 uczniom aby ich 縴cie by硂 szcz甓liwe i tw髍cze. Zapewni砤, 縠 pozostan oni w 縴czliwej pami阠i ca砮j spo砮czno禼i szkolnej.

Z kolei przewodnicz眂y Szkolnej Rady Rodzic體, pan Leszek W硂ch, 縴czy absolwentom powodzenia na egzaminach maturalnych, m眃rych wybor體 縴ciowych oraz realizacji marze zwi眤anych z przysz潮 prac i studiami.

Podczas uroczysto禼i wyr罂niono dyplomami i nagrodami ksi笨kowymi uczni體, kt髍zy zdobyli najwy縮z 秗edni ocen, reprezentowali szko酬 w zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych oraz aktywnie pracowali na rzecz spo砮czno禼i szkolnej.

G硂s zabrali r體nie sami absolwenci. Podzi阫owali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za trud w硂縪ny w edukacj i wychowanie. W pami阠i wszystkich pozostanie z pewno禼i wyst阷 absolwenta, Krzysztofa Dumy, kt髍y na ten szczeg髄ny moment przygotowa specjalny utw髍 dedykowany wychowawczyni i nauczycielom ZSTK

Opraw artystyczn przygotowali uczniowie klasy 3lt. Z gitarowym akompaniamentem Patryka Gruszki, zaprezentowali humorystyczn scenk z 縴cia szko硑. W zabawny spos骲 nawi眤ali w niej do szkolnej codzienno禼i, pe硁ej nauczycielsko-uczniowskich potyczek.

Uroczysto舵 zako馽zy砤 si zaproszeniem absolwent體 do wyznaczonych sal w celu wr阠zenia im 秝iadectw uko馽zenia szko硑.

Zapraszamy do obejrzenia zdj赕 z uroczysto禼i: link

Poprawiony: pi膮tek, 05 maja 2017 06:47

God硂 i patron szko硑